Ukash Kart
aksiad-heyeti-moritanya-da-temaslarda-bulundu-6209708_o.jpg

AKSİAD Heyeti Moritanya’da Temaslarda Bulundu – Haberler.com

AKSİAD Heyeti Moritanya’da Temaslarda Bulundu – Haberler.com Kоnya’nın Akşehir ilçesinde faaliуet... 

Laptop bataryası kesinlikle orijinal olmalıdır

Günümüzde nihai derece yaygın olarak seçim edilen bir çözüm meydana gelen taşınabilir teknoloji ürünlerinin bir... 

ic-kale-de-sona-geliniyor-6240581_1260_o.jpg

İç Kale’de Sona Geliniyor – Haberler.com

İç Kale’de Sona Geliniyor – Haberler.com Diyarbakır Valiliği’nden yapılan açıklamada, 2004... 

ramazanda_25_milyon_suriyeliye_yardim_ulastirildi13745700170_h1053354.jpg

İHH’dan Lübnan’a ramazan yardımı – GÜNCEL Haberleri

İHH’dan Lübnan’a ramazan yardımı – GÜNCEL Haberleri Çoğunlukla Filistinli mültecilerin kaldığı... 

cezayir-de-dunya-kupasi-sevinci-2-olu-31-yarali-6201186_4643_o.jpg

Cezayir’de Dünya Kupası Sevinci 2 Ölü, 31 Yaralı – Haberler.com

Cezayir’de Dünya Kupası Sevinci 2 Ölü, 31 Yaralı – Haberler.com Cezaуir Milli Tаkımı’nın... 

Geciktirici Sprey: Popülerlik kazanıyor Ucuz Stun Guns

Kategori : Uncategorized - Etiketler : - Tarih : 10 Ekim 2013

Bu temel bayıltıcı silahlar ilkesi ve nasıl çalıştığını elektrik akımı ile olduğu bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda, insan vücudu organlar arasında ve tabii ki elektriksel dalgalar ve sinyalleri, beyin ileten olduğu bilinen bir gerçektir. Bu savunma silahı bir tek çekim, böylece olanlar kaslarda enerji ani bir bozulma neden, insan vücudunun elektrik sinyali kesebilirsiniz. Saldırgan içine yapım bu sonuçları kaçmak için bir yeterli zaman vererek, bilinçsiz düşer. Uygun şekilde puan stun gun kullanımı, anlam kaynaklanan ölüm, herhangi bir vaka olmamıştır olduğunu, ancak dikkat edin, etkili ve henüz bir saldırganın hareketsiz süreçtir anlık olduğunu.

Bayıltıcı silahlar etkin çalışması için kanıtlanmış olmasına rağmen, kendini savunma için, bir sürü insan bu bayıltıcı silahlar kullanmak ve işletmek çok zor olduğunu düşünerek, onlardan satın alma shun. Ancak, bayıltıcı silahlar kullanımı gerçekten kolay, sadece bir stun gun kullanmak için, yakın kişinin poz tehdit hedefliyoruz ve net bir görüntü elde çağıran bir durumda olduğunda emin olun. Saldırgan bize gerçekten yakın almak zorunda, her zaman bu bayıltıcı silahlar kullanırken böyledir.

Bayıltıcı silahlar yasal ülkelerde, sadece farklı çevrimiçi mağazalardan satın alabilirsiniz. Bu savunma silahları öncelikle kişisel güvenlik için kullanılır, ve devlet kurumlarından lisans her türlü gerekmez. Bu size, sizin güvenliğiniz için, şimdi için bir ihtiyaç olabilir, ve hatta kapınıza teslim olacak bir şey olacağını düşünüyorum. Bir stun gun satın aldığınızda, nasıl kullanılacağını bilmek ve gerçekten ihtiyaç duyulan zaman, bu oyuncak değildir hatırlıyorum kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, kanunlara uymamaya eğer hukuki konularda karşı koyabilirler not almak, bayıltıcı silahlar kullanmak için yasaklayabilir bazı yerel yasalara karşı dikkatli olun.

Dikkat edin, yani kendini savunma bu oldukça savaşan dünyanın, oran savaş için tek şans olduğunu unutmayın.

Kendini savunma ürünleri son yıllarda hızla büyüdü. Bu çoğu biber geciktiricisprey, bayıltıcı silahlar ve Taser silahı gibi kişisel savunma ürünleri yıllar içinde elde etmiş olduğu büyük bir başarı kaynaklanmaktadır. Üreticilerin yüzlerce tarafından üretilmektedir piyasada bunlardan binlerce, kelimenin tam anlamıyla vardır. Biz başka bir şey gibi bayıltıcı silahlar, hakkında konuşmak, doğru bir seçim için yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Burada iyi bir elde etmek için gereken tüm bilgiler.

Popülerlik kazanıyor Nedenleri Stun Guns:

• Onlar büyük bir başarı ile yıllardır askeri ve kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmıştır. Bazı insanlar zor her durumda güç kullanımı haklı bulmak. Bu silahlar böyle bir durumda devreye girer bir öldürücü olmayan alternatif vardır. Amacı, tehlikeli bir durumda kaçış ve yardım isteyin zamanı elde etmektir.

• Onlar bir ucunda iki nokta ile elektrikli cihazlardır. Bir düğme veya tetikleyici bastığınızda ucu bir elektrik yükü yapar. Elektrik yükü daha sonra kas hareketini kontrol edecek sinir sisteminde bir bozulma, neden olacaktır. Bu denge ve karışıklık kaybına neden olan kas içi sistem ötesine geçer. Kolların enerji kas enerji için gerekli olan kan şekeri tüketen çok hızlı bir şekilde çalışmaya neden olur.

Yarım saniye için şok • Bir uygulama bazı ağrı neden olabilir. Bir ya da iki saniye bir doz kas karışıklık ve spazmlar neden olur. Üç ile beş saniye bir uygulama denge, oryantasyon bozukluğu ve karışıklık kas kontrolü, kaybına neden olacaktır. Saldırganlar beş saniye için bir uygulama ile cenin pozisyonunda kıvrılıp için bilinmektedir. Kişisel bayıltıcı silahlar ortalama% 86 üzerinde etkilidir. Onlar bir saldırgan kalıcı hasara neden olmaz. Bu silahlar uygulamak için en iyi noktalar sağ göğüs kafesi veya sol kalça altında, sol üst ve sağ omuz vardır. Bazı şarj edilebilir bayıltıcı silahlar olmasına rağmen Sen, bir enerji kaynağı olarak pil kullanabilirsiniz. Onlar düşük amper ve saldırganların devre dışı bırakmak için yüksek gerilim kullanın.

Eğer web üzerinde araştırma, bu silah veya tazer silah hakkında ayrıntılı bilgi elde etmek istiyorsanız Ancak, sizin için en iyi seçenektir.

Bir Savunma Ürün nasıl satın alınır?

Eğer halka açık yerlerde sizin emniyet ve güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, o zaman kendini savunma teçhizatı satın düşünebilirsiniz. Bu biber gazı, stun gun, daraları silah vs gibi bu ekipmanları size şiddet faaliyetleri ortasında yer almak durumunda da güvenliğini sağlamak için çok yararlıdır. Ancak, bu ürünlerin satın almadan önce bazı şeyleri farkında olmalıdır.

Bu savunma ekipmanları satın almak için gidiyoruz, size hukuk devleti bu cihazları kullanmak için izin olup olmadığını bilmek gerekir. Rağmen, bu cihazlar saldırgan için herhangi bir kalıcı hasar yapmazlar, devletlerin bazı kişisel güvenlik amaçlı bunları kullanarak kısıtlamalar var. Bunun için bu makaleler satın alma ve kullanma konusunda tam kural ve düzenlemeleri bilmek yerel karakola irtibata geçebilirsiniz.

Sizin devlet otoritesi bunları kullanarak size izin verir durumda, o zaman güvenli bir şekilde bu öğeleri satın alabilirsiniz. Sonraki Cihazı hakkında bilgi almalısınız. Eğer kalp ile cihazın çalışma süreci öğrenmelidir. Eğer gerçekten tehlikede olduğunda Aksi takdirde, başvuru süreci unutabilirsiniz. Bu cihaz ve uygulama hakkında daha fazla bilgi için eğitimler katılabilir.

Bazı bölgelerde de, bu öğeler ağırlıklı olarak perakende mağazalarında sadece kullanılabilir ucuz bayıltıcı silahlar ve aynı zamanda lisanslı ateşli silah bayi. Satın alırken bir raf ömrü ile gelen biber gazı gibi ürünlerde son kullanma tarihi kontrol. Hatta online web siteleri bu satın alabilirsiniz. Ancak, bu web sitelerini da belirli eyaletlerde ürün sunmak için kısıtlama gitmek.

Evinizin çıkmak zaman bu ürün sahip sonra, her zaman taşımalıdır. Evinizde de, bazı kolay erişilebilir bir yerde tutmalı. Yani ciddi bir sorun olduğunda, size gecikme olmadan bulabilirsiniz, bu.

Son olarak, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda, her yerde yanlış bir şey kokusu bu ekipman kullanmamalısınız. Her şeyden önce, herhangi bir kritik durum önlemek için çalışmalısınız. Bunu önlemek için mümkün değilse, o zaman sözlü iletişim yoluyla çözmeye çalışın. Eğer, durum daha kritik oluyor ve saldırganın aşırı kararı alıyor bulursanız sadece

Bir önceki yazımız olan Geciktirici Sprey: HGH - İnsan büyüme hormonu Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.